MNVH

 

Kerékpárút-fejlesztés

Foglalkoztatás

Velencei-tó partfal

KÖZADATKERESŐ

a Fejér Megyei Önkormányzati Hivatal telefon és email jegyzéke
 
 
Név Telefon e-mail cím
Fejér Megyei Közgyűlés elnöke:
Dr. Molnár Krisztián
22/311-547
22/312-144
fejer@fejer.hu
Fejér Megyei Közgyűlés főállású alelnöke:
Pálffy Károly
22/311-547
22/312-144
fejer@fejer.hu
Fejér Megyei Közgyűlés társadalmi megbízatású alelnöke:
Bihácsi István
22/311-547
22/312-144
fejer@fejer.hu
Megyei Jegyző:
Dr. Kovács Zoltán
22/312-144 fejer@fejer.hu
Megyei Aljegyző:
Hajnalné dr. Szecsődi Zsuzsanna
22/312-144
     
Elnöki Titkársági Főosztály    
Matics Ferenc főosztályvezető 22/311-547 matics.ferenc@fejer.hu
Guj Letícia   guj.leticia@fejer.hu
Skobrák Dénes   skobrak.denes@fejer.hu
Róthné Dominkó Anita   dominko.anita@fejer.hu
Cseke Endre    
     
Jegyzői Kabinet (Főosztály)    
     
Közgyűlési és Választási Osztály    
Hedlicskáné Dóczi Judit osztályvezető 22/312-144 hedlicskane.doczi.judit@fejer.hu
Tóthné Czövek Erika   tothne.czovek.erika@fejer.hu
Vargáné Kulcsár Viktória   kulcsar.viktoria@fejer.hu
     
Jogi Osztály    
Szilády Balázs 22/312-144 szilady.balazs@fejer.hu
Dr. Bencsik Dorina   bencsik.dorina@fejer.hu
Mohai Rita   mohai.rita@fejer.hu
     
Területfejlesztési és
Pályázatkezelési Osztály
   
Igari Antal osztályvezető 22/312-144 igari.antal@fejer.hu
Balogh Judit   balogh.judit@fejer.hu
Nagy Ivett   nagy.ivett@fejer.hu
Péterfia Gábor   peterfia.gabor@fejer.hu
Kígyóssy Gábor   kigyossy.gabor@fejer.hu
Horváth István   horvath.istvan@fejer.hu
     
Költségvetési és Pénzügyi Főosztály    
Galler Nándorné főosztályvezető 22/312-144 galler.nandorne@fejer.hu
Fekete Erika
  fekete.erika@fejer.hu
Batáriné Gődér Natália   batarine.goder.natalia@fejer.hu
Kovácsné Penzer Hajnalka   kovacsne.penzer.hajnalka@fejer.hu
Kovács Csilla   kovacs.csilla@fejer.hu
Brunner Erzsébet   brunner.erzsebet@fejer.hu
 

Keresés

Tájékoztatás

Fejér Megyei Értéktár

Vakbarát verzió

 

klímastratégia

EFOP- Felzárkóztatás

 

Választás 2019

 

www.gajavolgy.hu

"NE DŐLJÖN BE"

Magyar Államkincstár

ÁROP