Ugrás a tartalomhoz

Hivatali telefonkönyv

NévTelefone-mail cím
Fejér Vármegyei Közgyűlés elnöke:
Dr. Molnár Krisztián
22/311-547
22/312-144
fejer@fejer.hu
Fejér Vármegyei Közgyűlés főállású alelnöke:
Pálffy Károly
22/311-547
22/312-144
fejer@fejer.hu
Fejér Vármegyei Közgyűlés társadalmi megbízatású alelnöke:
Wilmek Tibor 
22/311-547
22/312-144
fejer@fejer.hu

Jegyző:

Dr. Kovács Zoltán

22/312-144

fejer@fejer.hu

dr.kovacs.zoltan@fejer.hu

Aljegyző:
Hajnalné dr. Szecsődi Zsuzsanna
22/312-144

fejer@fejer.hu

hajnalne.szecsodi.zsuzsanna@fejer.hu

   
Elnöki Titkársági Főosztály  
Matics Ferenc főosztályvezető22/311-547matics.ferenc@fejer.hu
Guj Letícia guj.leticia@fejer.hu
Skobrák Dénes skobrak.denes@fejer.hu
Cseke Endre  
   
Jogi, Hatósági, Kommunikációs és Pályázati Főosztály22/312-144 
Balogh Judit balogh.judit@fejer.hu
Kígyóssy Gábor kigyossy.gabor@fejer.hu
Németh Tamás nemeth.tamas@fejer.hu
   
Közgyűlési és Választási Főosztály  
Hedlicskáné Dóczi Judit főosztályvezető22/312-144hedlicskane.doczi.judit@fejer.hu
Tóthné Czövek Erika tothne.czovek.erika@fejer.hu
Vargáné Kulcsár Viktória kulcsar.viktoria@fejer.hu
Kiss Nóra kiss.nora@fejer.hu
Mohai Rita mohai.rita@fejer.hu
   
Főépítészi és Műszaki Főosztály   
Igari Antal főosztályvezető22/312-144igari.antal@fejer.hu
Szabó László  szabo.laszlo@fejer.hu
Nagy Ivett nagy.ivett@fejer.hu
   
Költségvetési és Pénzügyi Főosztály  
Galler Nándorné főosztályvezető22/312-144galler.nandorne@fejer.hu
Fekete Erika  fekete.erika@fejer.hu
Batári Natália batarine.goder.natalia@fejer.hu
Kovácsné Penzer Hajnalka kovacsne.penzer.hajnalka@fejer.hu
Kovács Csilla kovacs.csilla@fejer.hu
Brunner Erzsébet brunner.erzsebet@fejer.hu
Túróczi Fanni turoczi.fanni@fejer.hu